Age of Empires:WorldDomination

Age of Empires:WorldDomination
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    135

  • Üretici

    KLab Global Pte. Ltd.

Age of Empires:WorldDomination, efsane gerçek zamanlı strateji oyununun mobil sürümü.

Age of Empires: World Domination, dünya genelinde 20 milyondan fazla satış rakamına ulaşmayı başaran her strateji oyunu severin başından zor kalktığı bir yapım olan Age of Empires’ın moil sürümü olarak karşımıza çıkıyor ve hem iPhone hem de iPad’imize ücretsiz indirip oynayabiliyoruz.

Bir dönemin popüler gerçek zamanlı strateji oyunlarından Age of Empires mobil platformda Age of Empires: World Domination adıyla karşımıza çıkıyor. “Oduncu”, “Tamam yaparım”, “Madenci”, “Saldır”, “Allah Allah” gibi tonlamalarla bizi içerisine çeken ve başından saatlerce ayrılamadığımız strateji oyununun mobil sürümü de oldukça başarılı. Görseller günümüz teknolojisini yansıtacak düzeyde ve ses efektleri, müzikler de savaş ruhunu içimizde hissettirecek kadar kaliteli. Oyuna geçecek olursam; 8 farklı ırktan birini seçerek başlıyoruz. Her ırkın güçlü ve zayıf yönleri farklı olsa da herkes aynı amaç için buluşuyor: Medeniyetini inşa et, orduna komuta et, dünyayı fethet.

Kendi krallığımızı dilediğimizce kurmamız için sınırsız kaynak ve özelleştirme seçeneği sunan Age of Empires: World Domination’da Kral Arthur, Jan Dark, Oda Nobunaga, Cao Cao gibi ünlü isimler kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Efsane kahramanlar ile zafere daha hızlı ulaşmamız mümkün oluyor.

YORUMLAR