Air-Photos 3.3.0 (ios)

Air-Photos

Air-Photos
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air-Photos ile bilgisayarınızdaki resimleri iOS cihazınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz

Air-Photos kullanıcılara bilgisayardaki fotoğrafları görüntüleme konusunda yardımcı olan bir fotoğraf görüntüleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize indirip kullanabileceğiniz Air-Photos sayesinde bilgisayarımızda depoladığımız fotoğrafları kolayca iOS cihazlarımızda görüntüleyebilmekteyiz. Bu iş için eşitleme (senkronizasyon) yapma ihtiyacını ortadan kaldıran Air-Photos kablosuz ağımızı kullanarak veri transferi yapmakta ve fotoğrafları birebir iOS iazımızın ekranına göndermekte.

Air-Photos eğer iOS cihazınızdaki depolama alanında sıkıntı yaşıyorsanız veya bilgisayarınızdaki fotoğrafları iOS cihazınızda görüntülemek için fotoğrafları kablo ile transfer etme derdinden kurtulmak istiyorsanız ideal bir uygulama. Air-Photos ile slayt gösterileri yapabiliyor, fotoğrafları yakınlaştırabiliyor, küçük önizlemelere göz atabiliyor ve dokunmatik kontrollerle fotoğrafları değiştirebiliyorsunuz.

Air-Photos bilgisayarınızdaki fotoğrafları iOS cihazınıza indirmenize de imkan tanıyor. Ayrıca fotoğraflarınızı uygulamayı kullanarak bir internet syfası olarak paylaşabilir ve internet tarayıcısı kullanarak farklı cihazlardan bu fotoğraflara erişebilirsiniz.

Air-Photos'u kullanabilmek için şu adımları izlemeniz gerekli:

  • Bu bağlantıyı kullanarak AirPhotoServer programını bilgisayarınıza yükleyin:
  • Bilgisayarınızda AirPhotoServer yazılımını çalıştırın
  • iOS cihazınızda görüntülemek istediğiniz fotoğraf klasörlerini belirleyin
  • Air-Photos uygulamasını çalıştırın
  • iOS cihazınızın ve bilgisayarınızın aynı WiFi ağı üzerinde olduğuna emin olun
  • Air-Photos'u başlatın ve fotoğraflarınıza göz atın

YORUMLAR