Amazon Cloud Player 2.3.3 (ios)

Amazon Cloud Player

Amazon Cloud Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazon Cloud Player, tüm müziklerinizi dinleyebileceğiniz ve online olarak yeni müzikler satın alabileceğiniz Amazon'un resmi bulut müzik oynatıcı uygulamasıdır.

Amazon Cloud Player, Amazon tarafından iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde kullanabilmeniz için hazırlanmış resmi medya oynatıcıdır. Uygulamayı kullanarak kütüphanenizde bulunan tüm müziklerin bulut üzerinden yayın akışını sağlayabilir ve indirebilirsiniz. Ayrıca cihazınız üzerinde bulunan tüm müzikleri de uygulama ile dinleyebilirsiniz.

Uygulama sayesinde Amazon üzerinden daha önce satın almış olduğunuz yada yeni satın alacağınız şarkıları dinleyebilirsiniz. Ayrıca en çok satanlar, en çok dinlenenler ve ücretsizler gibi farklı kategorilerdeki milyonlarda şarkıya ulaşarak yeni ve birbirinden güzel şarkılar keşfedebilirsiniz.

Oldukça basit bir uygulama olmasına rağmen iTunes hesabınızdaki şarkıları ve iCloud ile indirilen şarkılarınızı oynatmanızı sağlayan uygulama müzik severlerin kesinlikle kullanması gereken uygulamalardan biridir.

Özellikler:

  • Bulut üzerinden müzik akışı sağlama
  • Çemrımdışı desteği
  • Çalma listeleri oluşturma ve düzenleme
  • Kilit ekranı üzerinde müziklerinize erişim

Basit fakat gerekli olan herşeyi kullanımı kolay ve pratik bir şekilde sunan resmi Amazon müzik dinleme uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR