Amazon Prime Video 4.0 (ios)

Amazon Prime Video

4.0
Amazon Prime Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    Amazon Mobile LLC

Amazon Prime Video, yeni film ve popüler dizileri yüksek kalitede sunan Netflix alternatifi.

Amazon Prime Video, iPhone, iPad ve Apple TV’den film – dizi izlemeyi seven herkesin ücretsiz üyeliğini oluşturup içeriğine göz atması gerektiğini düşündüğüm bir platform. Netflix kalitesinde ve Netflix’e göre çok daha ucuz abonelik ücreti istiyor.

Vizyon filmlerini ve dünya genelinde en çok izlenen dizileri 4K UHD, HDR kaliteye kadar sunabilen Amazon Prime Video, Netflix gibi Türkiye’deki kullanıcılara da hizmet veriyor. Netflix’in ilk zamanlarında olduğu gibi Türkçe altyazı içeriği sınırlı olmasına karşın dublaj izlemeyi tercih etmeyen, orijinal dilde izlemekten keyif alan film ve dizi izleyicilerini memnun edeceğe benziyor.

İngilizce sadeleştirilmiş kullanıcı arayüzüyle bizleri karşılayan Amazon Prime Video, içerikleri online ve offline izleme seçeneği sunuyor. İster WiFi isterseniz de 3G, LTE bağlantısıyla dizinin tüm bölümlerini veya filmi indirip sonrasında çevrimdışı izleme şansınız var. Dizi izlerken sonraki bölüme otomatik olarak geçmesi, sonra izle özelliği, HDMI kabloyla televizyonda izlemeye izin vermesi (içeriğin harici bir kaynakta izlenmesini özel olarak engelleyen yayıncılar da mevcut), IMDB bilgilerini göstermesi beğendiğim özellikleri arasında.

"Not: Amazon Prime Video, Netflix gibi abonelik modelli ve ücretsiz deneme süresinin ardından iptal etmezseniz aylık 2.99 Euro ücretlendirilmeye başlıyorsunuz. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi tek dokunuşla iptal edebiliyorsunuz."

YORUMLAR