Animate Me 1.7 (ios)

Animate Me

1.7
Animate Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animate Me uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza konuşma animasyonları ekleyebilirsiniz.

Animate Me iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabildiğimiz bir fotoğraf konuşturma uygulaması olarak tanımlanabilir. Aynı görevi yapabilen birçok uygulama bulmak mümkün olduğu halde Animate Me kullanıcılara hatırı sayılır ölçüde daha fazla kişiselleştirme imkanı sunduğu için bir adım öne çıkıyor.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle bir fotoğraf çekmek veya daha önce çekilmiş olan fotoğraflardan birini içeri aktarmak gerekiyor. Bu aşamadan sonra kullanıcılar fotoğrafın yüz kısmını fırça aracılığı ile boyayarak ağzı yerleştiriyor. Birkaç saniye bekledikten sonra uygulama seçili alana ağız koyuyor. Son olarak fotoğrafın söylemesini istediğimiz konuşmayı kaydederek işlemleri sonlandırıyoruz.

Kullanım olarak uygulamanın çok konforlu bir deneyim sunduğunu söyleyemeyeceğim. Özellikle ağız kısmını ayarlaması bir hayli zor oluyor. Onun haricinde efektin biraz daha gerçekçi olmasını beklerdik. Fakat yine de arakdaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek ve onlara eğlenceli şakalar yapmak istiyorsanız Animate Me sizi memnun edecektir.