AppZapp HD Pro

AppZapp HD Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppZapp HD Pro ile App Store üzerindeki fırsatları takip edebilirsiniz

AppZapp HD Pro, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcılarına App Store üzerindeki indirim, kampanya ve ucuzluklar hakkında anında bilgi verebilen ücretsiz bir uygulamadır.

Appzapp Pro bir uygulama takip aracı olarak tasarlanmıştır. Eğer ücretli bir uygulamayı iPhone veya iPad'iniz üzerine indirmeyi düşünüyorsanız ve yüksek fiyatı nedeniyle bu işten vazgeçtiyseniz hemen pes etmeyin. App Store üzerinde birçok kampanya düzenlenmektedir ve bu kampanyalarda en başarılı iOS uygulamaları ücretsiz hale getirilerek kullanıcılara sunulmaktadır. İşte bu kampanyaları takip etmek için AppZapp HD Pro'yu kullanabiliyorsunuz.

Eğer tek bir uygulama veya seçeceğiniz farklı uygulamalar üzerinde düzenlenen kampanyaları denetlemek istiyorsanız bu uygulamaları AppZapp HD Pro ile alarm listenize alabiliyorsunuz ve fiyatları düştüğünde veya ücretsiz hale geldiklerinde otomatik olarak haberdar olabiliyorsunuz.

AppZapp HD Pro üzerinde 750.000'den fazla uygulama yer alıyor ve bu syaı her geçen gün artıyor. AppZapp HD Pro tüm fiyat değişikliklerini hızlı bir şekilde bulabiliyor ve düzenli listeler halinde size sunuyor. Uygulama içerisinde yer alan uygulamalar filtrelenerek gösterilebiliyor. Ücretli, ücretsiz veya hem ücretli hem de ücretsiz uygulamaları bir arada görüntüleyebilmeniz mümkün. Ayrıca oyunlar, Sağlıklı Yaşam ve Finans, Spor, Sosyal Ağ, Üretkenlik, Yeni Çıkanlar, Yiyecek ve İçecek, Seyahat, Navigasyon ve daha birçok farklı başlık altında uygulamalar listelenebilmekte.

AppZapp HD Pro iOS cihazınızda olmazsa olmaz bir uygulama.