Avira Password Manager 2.5 (ios)

Avira Password Manager

2.5
Avira Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avira Password Manager uygulaması, güçlü parolalar oluşturmanızı ve mevcut parolalarınızı güvenli bir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Web siteleri ve uygulamalardaki parolalarınızı sürekli unutuyorsanız, iOS işletim sistemli cihazlarınıza yükleyeceğiniz Avira Password Manager uygulamasını deneyebilirsiniz.

Güçlü ve güvenilir bir parola yönetim aracı olan Avira Password Manager uygulaması, web siteleri ve uygulamalarda kullandığınız şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza ve yönetmenize olanak tanıyor. 256-bit AES şifreleme standardını kullanan uygulamada, tüm cihazlarınızda senkronize bir şekilde değişiklik gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şifre unutma derdine son veren ve ayrıca şifrelerinizi bir kağıda not etme çözümünü ortadan kaldıran Avira Password Manager uygulamasında, kırılması imkansız güçlü parolalar da oluşturabiliyorsunuz. Sevdiğiniz web siteleri ve uygulamalara giriş yapmakta güçlük çekmemeniz için otomatik oturum açma özelliğini de sizlere sunan Avira Password Manager uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR