Bar-Code 1.34 (ios)

Bar-Code

Bar-Code
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bar-Code uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızla istediğiniz gibi barkod taratabilirsiniz.

Bar-Code uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak gördüğünüz barkodları kolayca taratabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve cihazınızın kamerasını kullanarak hem QR barkodları hem de klasik barkodları kolayca okutabiliyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip ve böylece barkodlarda yer alan bilgileri almak için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarattığınız barkoddan çıkan bilgileri kopyalamak ve başka uygulamalara yapıştırmak, yahut e-posta veya sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza göndermek de mümkün.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken taratacağınız barkodu bulmak ve ardından "tap to start scan" butonuna basmak ya da cihazınızı sallamak. İşlemin ardından kameranız çalışmaya başlayacaktır ve uygulama kamerayla gördüğü barkodları taratacaktır.

Uygulamada son taranan barkod otomatik olarak cihazınızın hafızasına kopyalanmakta ve böylece iTunes dosya paylaşım özelliğiyle PC'nize de gönderebilirsiniz. QR barkodlar veya standart barkodların içerisindeki bilgileri elde etmek isteyen kullanıcıların kesinlikle tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR