Beardify - Grow a Beard 2.0 (ios)

Beardify - Grow a Beard

2.0
Beardify - Grow a Beard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beardify - Grow a Beard ile fotoğraflarınıza sakal ekleyebilmeniz mümkün

Beardify - Grow a Beard kullanıcılara fotoğraflara sakal ekleme konusunda yardımcı olan bir fotomontaj uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Beardify - Grow a Beard bize tek dokunuşla sakal sahibi olsaydık nasıl görüneceğimizi keşfetme imkanı sunan pratik ve eğlenceli bir uygulama. Fotoğraflarınıza sakal ekleyebilmek için öncelikle fotoğraf seçimi yapmalısınız. Bu iş için önceden çekmiş olduğunuz ve fotoğraf galerinizde sakladığınız fotoğrafları veya uygulama içerisindeki kamera ile çekebileceğiniz yeni bir fotoğrafı kullanabiliyorsunuz. Fotoğrafı belirledikten sonra ise tek bir dokunuşla dönüştürme işlemi gerçekleşiyor.

Beardify - Grow a Beard ile sakal ekleyeceğimiz fotoğraflar üzerinde ince ayarlar da yapabilmemize imkan tanınmış. Uygulama içerisindeki araçlarla fotoğraftaki yüz hatlarını daha detaylı olarak belirleyebiliyoruz. Bunun yanında uygulanacak sakalların daha doğal görünmesi için saç rengimizi belirleyebiliyoruz. Beardify - Grow a Beard içerisinde birçok farklı sakal seçeneği de yer alıyor.

Beardify - Grow a Beard ile hazırladığınız sakallı çalışmaları Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, MMS ve e-posta aracılığıyla paylaşabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR