BonusFlaş 1.1 (ios)

BonusFlaş

1.1
BonusFlaş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Uğur Sağlam
Uğur Sağlam -
YORUM YAZ

BonusFlaş, mobil cihazlarınız üzerinden Garanti Bankasına ait tüm hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Bankacılık işlemleri için artık eskisi gibi şubeye gidip saatlerce sıra beklemenize gerek yok. Çoğu bankanın geliştirdiği mobil yazılımlar sayesinde her işleminizi internet üzerinden rahatlıkla halledebiliyorsunuz.

BonusFlaş, Garanti Bankası'nın iOS platformu için geliştirdiği ücretsiz bir bankacılık uygulaması. Yani mobil cihazlarınız üzerinden herhangi bir bankada hangi işlemi yapabiliyorsanız; aynı işlemleri BonusFlaş üzerinden daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için TC Kimlik numaranızı ve müşteri şifrenizi girmeniz yeterli. Daha sonra açılan sayfada Garanti Bankası'nda bulunan tüm hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Hesabınızda bulunan para miktarını, en son harcama yaptığınız mağazayı, borç geçmişinizi ve diğer tüm hesap ekstrelerinize BonusFlaş uygulamasını kullanarak ulaşabiliyorsunuz. Yine aynı uygulama üzerinden istediğiniz hesaplara havale veya eft de gönderebilme imkanınız var. İnternet üzerinden yapılan para gönderimlerinden daha az komisyon kesildiğini de belirtelim.

BonusFlaş'ın en önemli özelliği ise sürekli kampanyalar yapması. Garanti Bankası tarafından çeşitli reklamlarla tanıtılan bu kampanyaları takip ederek indirimli alışveriş yapabilmenizin dışında bonus paralar da kazanabilirsiniz. Kampanyaları kaçırmamak ve banka hesabınızı yakından incelemek için yapmanız gereken tek şey BonusFlaş uygulamasını indirmek.

YORUMLAR