Caps Logg

Caps Logg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Logg uygulaması sayesinde kendi caps görüntülerimizi oluşturabiliyoruz.

Caps Logg, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş kullanışlı ve eğlenceli bir caps oluşturma uygulaması.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulama sayesinde internet aleminde ses getirebilecek caps'ler oluşturabiliyor ve söz konusu bu caps'leri arkadaşlarımıza göndererek aramızda keyifli diyaloglar kurabiliyoruz.

Caps Logg'u kullanabilmek için öncelikle fotoğraf seçmemiz gerekiyor. Bu fotoğraf daha önce çektiklerimizden de olabilir, o an çekeceğimiz bir fotoğraf da olabilir. İkinci aşamada ise fotoğrafların dizilimine karar veriyoruz. Tek bir fotoğraf kullanabileceğimiz gibi iki veya üç fotoğraf da kullanabiliriz.

Caps Logg'u kullanarak oluşturmuş olduğumuz caps'leri yine uygulama üzerinde paylaşabilme şansına sahibiz. Elbette diğer kullanıcıların da paylaşmış oldukları caps'lere göz atabiliyor ve dahası her birine puan verebiliyoruz. Hoşumuza gidenleri farklı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşmak da mümkün kılınmış.

Hem kullanım sürecinde hem de sonrasında epey eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan Caps Logg'u herkese tavsiye ediyoruz.