Clapper 1.0.1 (ios)

Clapper

Clapper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yerli - yabancı film ve dizi takibi için harika bir mobil uygulama

Clapper (Sinema ve TV Sosyal Ağı), yerli - yabancı film ve dizi önerileri, sinema film fragmanları, kesinlikle izlenilmesi gereken filmler ve daha fazlasını içeren eşsiz bir mobil uygulama. İlk olarak iOS platformunda indirilebilir olan sosyal ağ uygulaması, dünyanın dört bir yanından film ve dizi izleyicilerini buluşturuyor.

Sinema filmlerini ve güncel dizileri takip etmek isteyen, türünün en iyi filmlerini merak edenler, evde izleyecek film bulamayıp en iyi filmler listeleri arayışına girenler için harika bir sosyal ağ uygulaması Clapper.

Ailece evde oturup izleyebileceğiniz film ve dizilerden ilk buluşmada izlenebilecek sinema filmlerine, gerçek hikayeye dayalı en iyi filmlerden gişe rekoru kıran filmlere çeşitli listelerin yanında vizyonda olan filmlerin fragman ve yorumlarının yayınlandığı, dizi tarafında da farklı türde (aksiyon ve macera, animasyon, komedi, dram, aile, bilim kurgu, fantastik, savaş…) yerli ve yabancı dizilerin en yeni bölümlerinin fragmanlarını izleyebileceğiniz, film ve dizi hakkında düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz mükemmel bir uygulamadan bahsediyorum. Dilerseniz kendiniz de film ve dizi önerisinde bulunabiliyor, grup kurup mesajlaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR