Color Text Messages

Color Text Messages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Text Messages, iPhone ve iPad'leriniz ile renkli mesaj yazmanızı sağlayan eğlenceli bir iOS mesaj uygulaması.

Color Text Messages, arkadaşlarınızla ya da diğer tanıdıklarınızla mesajlaşırken onları etkileyebileceğiniz bir iOS renkli yazı yazma uygulaması.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınız indirerek yazacağınız mesajlarda renkli yazılar kullanabiliyorsunuz.

Farklı renk seçenekleri mesajlarınızı güzelleştiren uygulama aslında son derece basit olmasına rağmen çok popüler. Bunun nedeni ise tüm akıllı telefon nve tablet sahiplerinin en çok kullandığı fonksiyon mesajlaşma. Genele hitap eden uygulama özellikle kızlar tarafından tercih ediliyor.

Pembe, sarı, lacivert, yeşil ya da kendi favori renginizde mesajlar yazmanızı sağlayan Color Text Messages, aynı zamanda yazı türü ve arka plan da seçme imkanı sunuyor. Yani sadece yazdığınız mesajların yazı renkleri değil, aynı zamanda yazı türünü ve arka planı da değiştirebiliyorsunuz.

Mesajlaşmalarınızı şenlendirecek uygulamalardan bir tanesi olan Color Text Messages, tek bir mesaj içerisinde yazılara birden çok renk ataması yapmanızı da sağlayabiliyor.

Oldukça eğlenceli olduğunu düşündüğüm uygulamayı ücretsiz olarak indirip iPhone ve iPad'lerinizde kullanmanızı tavsiye ederim.