CyberGhost VPN 5.0.9 (ios)

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,472

  • Üretici

    CyberGhost SRL

CyberGhost VPN, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güvenilir bir VPN uygulamasıdır.

CyberGhost VPN, iOS kullanıcıların iPhone ve iPad cihazları üzerinde internette anonim olarak gezinebilmelerine, halka açık WiFi bağlantılarını kullanırken ortaya çıkabilecek olan veri hırsızlıklarının önüne geçebilecekleri ve engelli sitelere özgürce girebilecekleri güvenilir bir VPN uygulamasıdır.

IP adresinizi gizleyen uygulama o an bulunduğunuz konumu da tamamen gizlemekte ve herhangi biri veya üçüncü parti yazılımlar tarafından konumunuzun takip edilmesini önlemektedir.

Uygulama otomatik olarak CyberGhost ağı üzerinde yer alan sanal sunucular üzerine bağlantı kurarak tüm veri trafiğinizi sizin için otomatik olarak şifreler ve bu verilerin veya içeriklerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olur. Özellikle herkese açık yerel ağlar üzerinde WiFi aracılığıyla internete bağlanıyorsanız, takip edilmemek ve kişisel verilerinizin güvenliği için CyberGhost'u kullanmanızı öneririm.

Ayrıca meraklı gözlerden uzak durmak ve erişime engelli web sitelerine giriş yapmak için de kullanabileceğiniz uygulama, IPSec ile birlikte L2TP VPN protokolü ve ayrık şifreleme teknolojisini kullanmaktadır.

Sadece birkaç kaydırma hareketi yardımıyla o an Fransa, Almanya, Amerika veya dünya genelinde 20'den fazla ülke üzerinde yer alan VPN sunucularından bir tanesine bağlantı kurarak, anonim olarak internet üzerinde gezebilirsiniz.

Çevrimiçi güvenliğine ve gizliliğine önem veren kullanıcılar için oldukça güvenilir ve etkili bir çözüm sunan CyberGhost VPN ile sınırsız ve özgür internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR