D-Smart Guide

D-Smart Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D-Smart Guide uygulaması ile sevdiğiniz dizi ve programlar için hatırlatıcı ekleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.

D-Smart Guide, tv yayınlarına dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde göz atabileceğiniz bir eğlence uygulamasıdır. D-Smart abonesiyseniz favori programlarınızı kaydedebilir ve başlamadan size hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Nerede olursanız olun tv yayınlarını takip edebilmenizi sağlayan D-Smart Guide uygulamasının tüm işlevlerini kullanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız yani bir D-Smart aboneliğinizin olması gerekiyor. D-Smart Online İşlemler’e giriş yaptığınız e-posta adresi ve şifrenizi girerek uygulamanın hatırlatıcı ekleme, favori kanalları işaretleme, program kaydetme özelliklerini kullanmaya başlayabiliyorsunuz. TV rehberi bölümünde tüm kanalların yayın akışını görebildiğiniz gibi sadece sinema kanallarının veya spor kanallarının veya müzik kanallarının yayın akışını görebiliyorsunuz. Kanalların günlük ve haftalık yayın akışlarını görme şansına sahipsiniz. TV’de ne izleyeceğiniz karar veremediğiniz durumda ise uygulamanın “Öne çıkanlar” bölümü size yardımcı oluyor. Burada farklı kategorilerde film tavsiyeleri bulunuyor. Eğer birden fazla program için hatırlatıcı kurduysanız bunu da “Hatırlatmalar” bölümünden görmeniz mümkün.

Modern ve basit arayüz ile gelen D-Smart Guide uygulamasında akıllı arama özelliği de bulunuyor. Akıllı arama kutusunu kullanarak, kanal kanal gezinmeden dilediğiniz programa kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Kanalların HD, sinema, müzik, belgesel, çocuk, dizi, spor olarak ayrılması da aradığınız programa ulaşmada işinizi kolaylaştırıyor.

D-Smart abonesi olmasanız dahi bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ancak kanalların günlük ve haftalık yayın akışını takip etmenin dışında bir özellik kullanmanız gerektiğinde sizden D-Smart hesabınıza giriş yapmanız istenecektir.