Dare Video

Dare Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dare Video uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza soru sorabilir ya da onların sorularını direkt olarak videolar kullanarak yanıtlayabilirsiniz.

Dare Video uygulaması, arkadaşlarınıza soru sormak ve onları cevaplamak için kullanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesi. Diğer soru sorma uygulama ve servislerine göre farklı olan yanı videolar kullanarak yanıt vermenize olanak tanıması diyebilirim. Kullanım olarak kolay olan ve cihazınızın kamerasından faydalanabilen uygulama sayesinde hakkınızda merak edilenleri direkt olarak video formatında yanıtlayabilirsiniz.

Soruları sorarken dilerseniz anonim olabilir, dilerseniz de adınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanan diğer kişileri takip etmek ve takip edilmek de onun küçük bir sosyal ağ haline gelmesini sağlayabiliyor. Size sorulan soruları cevaplamak için direkt olarak uygulamayı kullanarak video çekebilir ve uygulamaya gönderebilirsiniz.

Sorularınıza gönderilen cevaplar ve size sorulanlar hakkında direkt olarak bildirim alabildiğiniz için hemen haberdar olabiliyorsunuz ve böylece yanıtlama olanağı doğuyor. Eğer isterseniz Dare Video üzerinde yanıtladığınız cevap videolarını diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla da doğrudan paylaşabiliyorsunuz.

Aynı zamanda sohbet olanağı da sunan uygulama, hem video hem de yazılı olarak birebir ya da gruplar halinde sohbete imkan tanıyor. Video cevaplarınızın dosya boyutları ya da uzunlukları konusunda herhangi bir sınırlama bulunmadığı gibi, video cevapların adedi konusunda da bir sınırlama yok. Arkadaşlarına soru sormayı sevenler ve sorulara cevap vermeyi sevenlerin beğenecekleri bir uygulama olduğuna inanıyorum.