Epicurious Recipes & Shopping List 4.0.3 (ios)

Epicurious Recipes & Shopping List

Epicurious Recipes & Shopping List
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epicurious Recipes & Shopping List iOS için geliştirilmiş popüler yemek tarifi uygulaması.

Epicurious aslında çok popüler, tüm dünyaca bilinen ve sevilen, binlerce yemek tarifi barındıran bir websites. Fakat artık Epicurious'a ulaşmak için bilgisayar başında olmanıza ya da telefonunuzun küçük ekranından websitesine bakacağım diye uğraşmanıza gerek kalmadı. Çünkü artık ünlü websitesinin iOS uygulaması da var.

Rahat bir şekilde kullanacağınız basit ve kullanışlı arayüzü ile milyonlarca kez indirilmeyi hakeden bir uygulama Epicurious. Eskiden annelerimizin tarif defterleri vardı, şimdiyse annelerimiz bile akıllı telefonlarından tarif bakıyorlar. İşte Epicurious da sizin yeni tarifler keşfetmenizi ve yemek yapma yeteneğinizi pekiştirmenizi sağlayacak.

Sadece tarifler değil içinde bir mesaj köşesi, ünlü şeflerle röportajlar ve yemek hakkında makaleler de barındıran uygulama, tam yemek yapma sevdalılarına göre bir uygulama.

Özellikler:

  • Web ve mobil uygulamalar arası senkronizasyon.
  • Sesli komutlar.
  • Daha büyük fotoğraflar.
  • 30 binden fazla tarif.
  • Yeni kategoriler.
  • Yorum ve öneriler.

Eğer siz de yemek yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, ya da aşçılığınızı bir tık öteye geçirmek ve kendinizi yeni tariflerle denemek istiyorsanız, bu uygulamayı mutlaka indirip denemelisiniz.

YORUMLAR