Epicurious 6.0 (ios)

Epicurious

6.0
Epicurious
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epicurious, dünya mutfağından lezzetler sunan ücretsiz yemek tarifleri uygulaması.

Epicurious, gün her öğünü için birbirinden lezzetli yemek tarifleri sunan ve her gün güncellenen içeriğiyle dikkat çeken bir mobil uygulama. Benzerlerinin aksine geniş bir filtreleme seçeneği sunan yemek tarifi uygulamasını hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabilirsiniz. Dünya mutfağından onlarca lezzetli tarif ücretsiz olarak karşınızda.

iOS platformunda resimli veya videolu birçok yemek tarifleri uygulamasına rastlamanız mümkün ancak Epicurious bu konuda en iyilerden biri. Bon Appetit, Gourmet, HarperCollins ve daha pek çok popüler yayıncılarda görebileceğiniz 35000’den fazla test edilmiş onaylanmış yemek tariflerinizi karşınıza çıkarıyor.

Evdeki malzemelerinize göre veya en iyi kahvaltı, brunch, öğlen ve akşam yemeklerini veyahut tarifini aradığınız özel bir yemeği listeleyen uygulamada seçtiğiniz yemeğin ne kadar sürede piştiğini, kaç kişilik servis çıktığını, daha öncesinde o yemeği pişirenlerin beğenip beğenmediklerini, hatta yeniden yapma yüzdesini dahi görebiliyorsunuz. Filtreleme ve bu detayların paylaşılması Epicurious’ı çoğu yemek tarifi uygulamasından ayırıyor.