File & Password Vault 1.0.0 (ios)

File & Password Vault

File & Password Vault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File & Password Vault, iOS cihazlarımızda arşivlediğimiz medya dosyalarını ve dokümanları güvende tutmak amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

File & Password Vault, iOS işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir güvenlik uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde iOS cihazlarımız üzerinde arşivlediğimiz fotoğraflarımızı, videolarımızı, ses kliplerimizi ve dokümanlarımızı tek bir kasada toplayabiliyoruz.

Bir güvenlik uygulamasında görmeyi isteyebileceğimiz her türlü özelliğe sahip olan File & Password Vault içerisine istersek farklı servisler için kullandığımız şifreleri de aktarabiliyoruz. Uygulama kasası altında topladığımız her şey tek bir ana şifre ile korunuyor.

File & Password Vault'un en çok hoşumuza giden özelliği acil durumlarda otomatik olarak kilitleme yapabilmemize imkan sağlaması oldu. Panik anında cihazı sallayarak veya ekranı aşağı bakacak şekilde masaya koyarak kilitleme fonksiyonunu aktif edebiliyoruz. Bu şekilde karşı taraf herhangi bir şey anlamadan dosyalarımızı güvene alabiliyoruz.

Uygulamada farklı şifreleme yöntemleri kullanılıyor. Şifre, pin kodu veya desen kilitleme yöntemlerinden herhangi birini seçebiliyoruz.

Cihazınızda bulunan kişisel dosyalarınızın güvenliğinden endişe duyuyorsanız File & Password Vault'u mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR