Flip

1.0
Flip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flip, basit gibi görünen bağımlılık yapıcı küp zıplatma oyunu.

Flip, Ketchapp’ın basit görselli bağımlılık yapan beceri oyunları arasında. Hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış sunan yapımda siyah küpü silindir bloklar üzerinde zıplatmaya çalışıyoruz. Farklı noktalarda belirsiz aralıklarla karşımıza çıkan bloklara atlamak elbette kolay olmuyor.

iOS platformuna da ücretsiz gelen oyunda puan toplamanın yolu küpü kusursuzca zıplatmaktan geçiyor. Dokunuş şiddetinize göre şeklini ayarlayan mini küpü uzun bloklar arasında mümkün olduğunca uzun süre zıplatarak yüksek puan yapmaya çalışıyoruz. Bloklarla aramızda hiçbir engel yok ancak bir sonraki bloğun nerede çıkacağını kestiremiyoruz. Dolayısıyla her seferinde dokunuş şiddetini farklı ayarlamak gerekiyor.

Küpü zıplatmak için basılı tutup bırakmamız yeterli oluyor. Ne kadar süre basılı tutacağımız tabii ki de önemli. Parmağımızı küpe dokundurduğumuzda çekip yeniden ayarlama şansımız yok. Yani ikinci bir şans verilmiyor. Bloklar arası boşluğu çok iyi görüp hızlı bir hesaplama neticesinde atlamak tek ilerleme şeklimiz.

YORUMLAR