Frozen: Story Theater

Frozen: Story Theater
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen: Story Theater mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir animasyon yaratma uygulamasıdır

Frozen: Story Theater eğer Frozen adlı ünlü animasyon filminin hayranıysanız hoşunuza gidebilecek bir mobil animasyon yaratma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir uygulama olan Frozen: Story Theater temel olarak bize kendi Frozen filmimizi oluşturma imkanı veriyor. Uygulama bu işi gerçekleştirebilmek için kullanacağımız çeşitli düzenleme araçlarıyla donatılmış ve pratik bir kullanım sunuyor.

Frozen: Story Theater bize Frozen'ın sihirli dünyasına konuk olma ve kendi hikayemizi yaratma olanağı sağlıyor. Bu iş için kendi Frozen kahramanlarımızı seçerek farklı bu kahramanları farklı sahneler içerisine yerleştiriyoruz. Bize kahramanlarımız için dublaj yapma imkanı da veriliyor. Bu sayede çok daha özel hikayeler oluşturabiliyoruz. Dublajın yanında arkplan müziği de seçebiliyoruz. Bu müzikler resmi Frozen müzikleri. Bütün işlemleri tamamladıktan sonra oluşturduğumuz animasyonu izleyebiliyor ve kaydedebiliyoruz. Uygulama bize hazırladığımız animasyonları kolayca paylaşma imkanı da veriyor.

Frozen: Story Theater kullanıcıların yaratıcılığını geliştirmesi açısından önemli bir uygulama. Uygulama bu yönüyle eğitim çağında olan çocuklar için güzel bir gelişim aracı olabilir.