Gigwalk 2.35 (ios)

Gigwalk

Gigwalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gigwalk, iPhone ve iPad kullanıcılarının kısa süreli işler bulmasını sağlayan yararlı ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Gigwalk, kariyerinizi oluşturmaya başlamadan önce kısa süreli işler bularak para kazanmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. 3 Eski Yahoo çalışanı tarafından hazırlanan uygulama kendi bölgenizdeki iş fırsatlarını yakalayarak kısa süreli işler bulmanızı sağlamaktadır. Binlerce iş seçeneğini önünüze sunan uygulama üzerinden istediğiniz ve yapabileceğiniz işlere göz atabiliyorsunuz.

Yerel ve kısa süreli işler ile mali durumunuzu düzelterek refahınızı arttırabilirsiniz. Bu iş fırsatları arasında mobil uygulama test etme, teslimat işleri, restoran fotoğrafları çekme vb. işler bulunmaktadır.

Uygulama üzerinde tek yapmanız gereken kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir iş bulmak. Eğer bu kısa süreli ve geçici işlerinizde başarılı olursanız iş vereniniz sizinle daa iyi bir anlaşma yaparak sizi kalıcı olarak işe alacaktır. İş bulma dışında kendi profiliniz için güçlü bir alt yapı oluşturmanızı da sağlayan uygulama ile bulduğunuz işleri CV'nize ekleyerek hangi yetenenklere ve güçlere sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Bölgenizde yeni iş fırsatları oldukça uygulama size bildirim gönderecektir. Bu sayede uygulama üzerinde bulunan ve sizin yaşadığınız bölgeye ai hiç bir iş ilanını kaçırmazsınız. 6 Dolar ile 220 Dolar ücret ödemesi yapacak farklı işler bulunan uygulama şuan için sadece Canada ve Amerika üzerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle Gigwalk, yurtdışına giderek hem gezmeye hem de çalışıp masraflarını çıkarmaya çalışan kullanıcılar için oldukça yararlı bir uygulama olacaktır.

İş konusunda ihtiyacınız olabilecek herşeyi içinde barındıran Gigwalk, yeni olmasına rağmen oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Ekstra para kazanmak isteyenlerin kullanabileceği uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek henüz yeni ve az olan iş imkanlarını ileride arttıkça değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR