Google Search (ios)

Google Search

Google Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7,855

  • Üretici

    Google

Google’ın son arama uygulamasıyla daha hızlı ve daha kolay araştırın.

Google’ın son arama uygulamasıyla daha hızlı ve daha kolay araştırın.

Google Now ile doğru zamanda doğru bilgiye ulaşın. Gelişmiş Sesli Arama sayesinde ellerinizi kullanmadan arama yapın. Google Now ile soru sormanıza gerek kalmadan cevap alacaksınız. Güne başlamadan önce hava ve trafik koşullarını alabileceksiniz. Favori spor takımınıza ait güncel bilgilere ve en son haberlere ulaşabileceksiniz.

Gelişmiş Sesli Arama aracı sayesinde aklınıza gelen her türlü işlemi elleriniz serbest iken gerçekleştirebileceksiniz. Bu araç, sizin yazmanıza gerek kalmadan basitçe ne istediğinizi söylediğinizde size sonuçları verir. Gelişmiş ses tanıma sistemi sayesinde metni en doğru şekliyle yazabilir. Doğrudan konuşarak sorunuza yönelik en doğru cevapları alabileceksiniz.

Google Arama uygulamasına ait diğer özellikler arasında daha hızlı olması ve daha güzel tam ekran görsel araması gibi nitelikler mevcut. Bir tarayıcıdan yapılan aramayla karşılaştırıldığında Google Arama ile daha hızlı sonuç alırsınız. Tam ekran görsel arama her açıdan keyif verir. Arama sonuçlarına daha hızlı şekilde dönmek için web sayfalarını sürüklemeniz yeterli olur. Google Goggles, ürünler, markalar ya da ünlü tablolar hakkında daha çok bilgi edinmek için ne görüyorsanız onun fotoğrafını çekin. 

YORUMLAR