Guitar Hero Live

Guitar Hero Live
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guitar Hero Live, grupların yerine geçerek kendi performansını sergileyebildiğiniz eğlenceli bir iOS oyunu.

Guitar Hero Live, popüler grupların yerine geçip konser performansı sergileyebildiğimiz canlı gitar çalma uygulaması ve iOS platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad’imize indirip dilediğimiz şarkıcının konserine kendimizi atabildiğimiz oyunda 7/24 yayın yapan resmi video klipleri ve daha fazlasını bulabildiğimiz GHTV kanalını da izleyebiliyoruz.

Nerede olursak olalım minik gitarımızla konserler verebildiğimiz Guitar Hero Live oyununun en sevdiğim özelliği bizi konser içine dahil etmesi oldu. Konseri veren grubun yerine geçebiliyor olmamız ve o çoşkuyu kendi performansımızla yaşayabiliyor olmamız, kameranın sürekli hareket ederek konser alanının tamamını görebilmemiz harika.

Tabii ki bu çoşkuyu yaşayabilmeniz için pek ucuz olmayan Guitar Hero ekipmanına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde ücretsiz olarak çalabileceğiniz şarkılar sınırlı; satın alım yapmadan tam keyfini süremiyorsunuz. Canlı performasınızı televizyona aktarmak isterseniz de Lightning Digital AV aparatına veya Apple TV’ye sahip olmalısınız.

YORUMLAR