Hello Cupcake!

Hello Cupcake!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone, iPod Touch ve iPad için Cupcake Tarifleri uygulaması cupcake sevenlerin favorisi olacak harika bir uygulama.

iPhone, iPod Touch ve iPad için Cupcake Tarifleri uygulaması cupcake sevenlerin favorisi olacak harika bir uygulama.

Bu cupcake tariflerini hazırlamak çok kolay ve eğlenceli. Sevimli kelebek ve ördek şekilleri, oyuncu penguenler gibi şaşırtıcı cupcake tariflerinin tümü Hello Cupcake uygulamasının içinde. Bu tarifleri bir kere keşfettiğiniz zaman durmak istemeyeceksiniz.

New York Times’ın en çok satan kitaplar listesine giren Hello, Cupcake! Kitapları serisinden alınan bu tarifler, sizi büyüleyecek. Keklerinizi hazırlamaya hazır olduğunuzda uygulamada yer alan videoyu açarak tarifi kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu uygulama, cupcake hazırlama işini sizin için işte bu kadar kolaylaştırıyor. Videolarda adım adım yönergeler, fotoğraflar eşliğinde yer almakta. Bu fotoğraflar işlemi anlatırken sizin de aynı anda işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. Arka planda yer alan sesli anlatım ise önemli püf noktalarına dikkat çekiyor.

Tatlılar ve atıştırmalıklar, hazırlama işlemini kolaylaştıracak birer anahtardır. İhtiyacınız olanlar ise son derece basit malzemelerden ve bir de Hello, Cupcake! Tariflerinden oluşmaktadır. Arkadaşlarınızı çağırarak onlara bu şekilde hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR