HerGünBirFilm

HerGünBirFilm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HerGünBirFilm, sinema severlerin her gün yeni bir film önerisi bulabilecekleri ve bu sayede sürekli olarak en güzel fakat unutulmuş filmleri izleyebilecekleri yararlı ve başarılı bir iOS uygulamasıdır.

HerGünBirFilm, film izlemeyi sevenler ve özellikle eski ve unutulmuş filmleri merak ederek araştıranlar için geliştirilmiş bir iOS uygulamasıdır. Kullanıcılarına her gün yeni ve farklı güzel film önerilerinde bulunan uygulama sayesinde sinema tarihinin en güzel filmlerini keşfederek filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Yoğun olarak çalışan ve bu nedenle güzel film izleyebilmek için yeterli araştırma yapma süresine sahip olamayanların oldukça işine yarayacak olan uygulama sayesinde birbirinden güzel fakat unutulmuş filmleri keşfederek dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hem kullanıcılara hem de sinema kültürüne katkıda bulunan uygulama ile en güzel film önerilerini değerlendirerek sevdikleriniz ile birlikte etkileyici filmler izleyebiliyorsunuz.

Filmlerin kısa tanıtım videolarına yada görsellerine uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, filmi izlemeniz için gerekli nedenlerden oluşan kısa tanıtım yazıları da uygulama içerisinde bulunuyor.

Uygulama ile keşfederek izlediğiniz ve beğendiğiniz filmleri arkadaşlarınız ile sosyal medya platformları üzerinde paylaşarak onlarında bu filmleri izlemesini sağlayabiliyorsunuz. Yeni filmler keşfetmek dışında ismini bir türlü hatırlayamadığınız filmleri bulabilmek için de film, yönetmen yada oyuncu isimleri ile arama yapabilirsiniz. Böylelikle oyuncuları aklınızda olan fakat ismini bir türlü hatırlayamadığınız filmleri uygulama üzerinde bulup, gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

Sinema severlerin iPhone ve iPad'lerinde mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri olan HerGünBirFilm'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.

Özellikler:

  • Her gün yeni film önerileri
  • Filmlerin en heyecanlı sahnelerine ait görüntüler, film görselleri ve kısa tanıtım yazıları
  • Sosyal medya üzerinde paylaşım yapabilme
  • Filtreleme yaparak görüntüleme
  • İzlemiş olduğunuz filmleri izlediklerim sayfanıza ekleme

YORUMLAR