Intel Easy Migration

Intel Easy Migration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    intel

Intel Easy Migration ile iOS cihazınızdaki verileri Chromebook'nuza aktarabilirsiniz

Intel Easy Migration kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerindeki fotoğraf, video, e-posta gibi verilerileri hızlı ve kolay bir şekilde yeni Intel işlemcili chromebooklarına aktarma imkanı veren bir dosya tranferi uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama temel olarak seçeceğiniz fotoğraf ve videoları Google+ fotoğraflarınızla, Hotmail, Yahoo ve iOS cihazınızda kayıtlı bağlantıları Google bağlantılarınızla birleştiriyor. Google Drive üzerinden yapılan yedekleme ve geri yükleme işlemleri bütün verilerinizi bir araya topluyor ve otomatik olarak hepsini aynı anda chromebookunuza transfer etmenizi sağlıyor.

Intel Easy Migration ile yapılan transfer işlemleri durdurulabiliyor ve devam ettirilebiliyor. Transfer işlemleri süresince Google Drive hesabınızdaki boş alan gerçek zamanlı olarak gösteriliyor. Intel Easy Migration'ın iOS uygulamasıyla yedeklediğiniz verileri uygulamanın chromebooklarda çalışan Google Chrome eklentisini kullanarak chromebookunuza aktarabiliyorsunuz.

Intel Easy Migration'ın Chromebook'ta çalışan tarayıcı eklentisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

 

YORUMLAR