iOS 7 Wallpaper Fix 1.0.5 (ios)

iOS 7 Wallpaper Fix

iOS 7 Wallpaper Fix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS 7 Wallpaper Fix, iOS 7 yüklü cihaz kullanan kullanıcıların duvar kağıtlarını iOS 7 için tam uyarlamasını sağlayan yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

iOS 7 Wallpaper Fix, iOS 7 kullanıcılarının duvar kağıtları üzerinde değişiklik yaparak ekranları ile tam uyum sağlaması için özel olarak geliştirilen bir iOS uygulamasıdır. Aşırı yakınlaştırılmış yada pikselli duvar kağıtlarını iOS 7 yüklü cihazlarınızın ekranına koymakta zorluk yaşıyorsanız bu uygulamayı kullanarak istediğiniz duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

iOS 7 ekranına tüm resimler düzgün olarak uymamaktadır. Bu nedenle resimler üzeirnde bazı oynamalar yapmanız gerkemektedir. Bu işlemleri yapabilmek için ise hızlı vve detaylı bir uygulamaya ihtiyacınız bulunmaktadır.

Bu uygulamayı kullanarak kullanıcılar duvar kağıtları üzerinde, yön değiştirme, oranlama, yakınlaştırma, kesme ve pozisyon değişikliği gibi işlemleri kolayca yapabilmektedir. iPhone ve iPad için özel olarak optimize eden uygulama çalışırken herhangi bir problem çıkarmaktadır.

iOS 7 yüklü olan iOS cihazlar üzerinde duvar kağıdı kullanabilmek için belirli bir boyut istenmektedir. Bu nedenle her beğendiğiniz resmi duvar kağıdı olarak ayarlayamazsınız. bunun sonucunda detaylı ve gleişmiş özellikler sahip bir duvar kağıdı editörü uygulamasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu fikirle geliştirilen iOS 7 Wallpaper Fix uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek birbirinden güzel duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR