Jamie's Recipes 2.12.2 (ios)

Jamie's Recipes

Jamie's Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    74

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Jamie's Recipes, birbirinden güzel ve lezzetli yemek tarifleri bulabileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Jamie's Recipes, özellikle yemek yapmayı sevenlerin kullanarak birbirinden farklı ve lezzetli yemek tarifleri bulabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulama üzerinde geniş bir yemek tarifi yelpazesi bulunmaktadır. Özel seçilmiş yemeklerden, hızlı yapabileceğiniz lezzetli alternatiflere kadar bir çok yemeğin tarifine ulaşabilirsiniz.

Her yaştan ve kültürden kullanıcılara hitap eden bir uygulama olan Jamie's Recipes üzerinde kendi damak tadınıza uygun yemeklerin tariflerini bulabilirsiniz. En azından deneyebilirsiniz. Uygulamanın bu ücretsiz versiyonunda limitli sayıda yemek tarifi ve ilgili videolar bulunmaktadır. Uygulamayı beğenmeniz durumunda ücretli versiyonu satın alarak çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan akıllı alışveriş listesi özelliği sayesinde yaşantınız çok daha kolaylaşacak. Markete giderken alacaklarınızı yazabileceğiniz uygulama, alışveriş sırasında almanız gereken tüm malzemeleri unutmamanızı sağlamaktadır. Ayrıca aldıktan sonra üzerlerine çarpı koyarak almış olduğunuzu belirtebiliyorsunuz.

Tüm bunlar dışında HD kalitesinde eğitim videoları izlemenizi sağlayan uygulama sayesinde usta bir aşçı olabilmek için gerekli teknikleri öğrenebilirsiniz. Eğer farklı lezzetler denemeyi ve yapmayı seviyorsanız Jamie's Recipes uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR