KEPS

KEPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KEPS, son zamanlarda internet üzerinde paylaşımı en yaygın olan yazılı fotoğraflar olan caps'leri bulmak ve oluşturmak için kullanabileceğiniz bir iOS caps uygulaması.

KEPS, adından da anlayacağınız üzere Caps'li fotoğraflar yapabilmenizi sağlayan sade, kullanımı kolay ve ücretsiz bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde caps hazırlamak oldukça basitleşiyor.

İster kendi cihazınızdaki resimlerden isterseniz de uygulama üzerindeki güncel konular bölümünde yer alan resimlerden seçim yaparak hemen düzenleme işlemlerine başlayabildiğiniz uygulama bir kaç dakika içerisinde caps yapma imkanı sunuyor.

Caps hazırlamak dışında diğer kullanıcıların yaptıkları capslere bakmak ve caps bulmak gibi özelliklere de sahip olan KEPS uygulaması, caps yapmak isteyenler için ideal ve ücretsiz bir iOS uygulaması diyebilirim.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise hazırladığınız ya da beğendiğiniz capslerin hepsini sosyal medya üzerinde çok kolay bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Siz de kendi capslerinizi hazırlamak ve arkadaşlarınızla paylaşıp eğlenmek istiyorsanız KEPS uygulamasına mutlaka göz atın.