Launch Center Pro 2.2.1 (ios)

Launch Center Pro

Launch Center Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Launch Center Pro, iOS kullanıcılarına daha kişisel ve daha fonksiyonel bir kullanım imkanı sunuyor.

Launch Center Pro her ne kadar yüksek fiyatıyla ilk başta negatif bir etki yaratsa da içerdiği kullanışlı ve yaratıcı fonksiyonlarıyla ilgi çekmeyi başarıyor. iPhone ve iPad cihazlar için özel olarak tasarlanan bu uygulama ile kullanıcılar cihazlarını diledikleri gibi kişiselleştirebilirler.

iOS işletim sistemi kullananların en büyük problemi cihazların kendilerine kısıtlı bir kişiselleştirme alanı sunması. Bazı kullanıcılar bu problemin kaçınılmaz bir sonucu olarak sıradan ve "diğer telefonlardan ve tabletlerden bir farkı olmayan" cihazlar kullanıyomuş hissine kapılıyor. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız Launch Center Pro ile probleminize kolay yoldan çözüm üretebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak kendinize kısayollar üretebilir ve uygulamalarınızı daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Launch Center Pro temel olarak Safari, email, FaceTime, Google ve daha fazlası için destek sunmakta. Bu uygulamalara en çok kullandığınız fonksyionları temel göre olarak atayabilir ve basit el hareketleriyle bu görevleri tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak tek bir el hareketiyle arkadaşlarınızı arayabilir, patronunuza email yollayabilir, tweet yollayabilir, Yelp'te arama yapabilir, iPhone'unuzu fener olarak kullanabilir ve Instagram'a bir saniyede erişim sağlayabilirsiniz.

Bana kalırsa cihazlarının performansını geliştirmek ve daha kişisel bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar mutlaka bu uygulamayı denemeli.

YORUMLAR