Lisa: Photo Assistant for Instagram 1.2.1 (ios)

Lisa: Photo Assistant for Instagram

Lisa: Photo Assistant for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lisa: Photo Assistant for Instagram, İki Türk girişimci tarafından İTÜ'de geliştirilen ve Instagram'da beğeni arttırma uygulaması.

Lisa: Photo Assistant for Instagram, iPhone üzerinde çalışan, Instagram'a yönelik bir uygulamadır. 

Tarık Demir ve Orkan Yılmaz isimli iki Türk genç tarafından geliştirilen Lisa isimli uygulama, Instagram'a yüklenmek istenilen fotoğraflardan en iyisini sizin için seçiyor ve daha fazla beğeni almanızı sağlıyor. Bunu yaparken de sizi neredeyse hiç yormuyor.

Lisa, aslında sizin için en iyi fotoğrafı seçen ve bunun altına en uyumlu hashtag'leri otomatik olarka yazan bir uygulama. Bunun için uygulamayı indirdikten sonra Instagram hesabınızla giriş yapmanız yeterli. Ardından uygulamaya en az 2 en fazla 5 fotoğraf yükleyerek, bunlar arasından en iyi fotoğrafı seçmesini isteyebiliyorsunuz. Lisa da sizin için Instagram'da en iyi beğeniyi alacak fotoğrafı bunlar arasından belirliyor. Son olarak da o fotoğrafla ilgili en ilinti ve en popüler hashtag'leri bularak, sizi hiç yormadan fotoğrafın altına yerleştiriyor. 

Birkaç dakikanızı alan bu süreç sonucunda, Instagram'da en yi beğeniyi alacak fotoğrafı seçtiğiniz gibi bununla ilgili olan hashtag'ler yoluyla daha fazla kişiye de ulaşmış olabiliyorsunuz.