Mail Pilot 2

Mail Pilot 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mail Pilot 2, posta kutusu yönetim konusunda kullanıcılara pratik ve hızlı bir alternatif haline geliyor.

Mail Pilot 2, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir email istemcisi olarak öne çıkıyor. Her ne kadar cihazlarımızda varsayılan mail istemcileri bulunsa da birçok kullanıcı için söz konusu bu varsayılan uygulamalar farklı disiplinlerde yetersiz kalabiliyor.

Bu durumu göz önüne alan geliştiriciler Mail Pilot 2 ismini verdikleri bu pratik mail kutusu yönetim uygulamasını tasarlamışlar. Uygulamanın temel vaadi kullanım kolaylığı ve pratiklik üzerine kurulu.

Uygulama kullanıcıları her yönden serbest bırakıyor ve kullanım deneyimlerini beklentileri yönünde inşa etmelerini sağlıyor. Örneğin uygulamayı kullanarak hatırlatıcılar oluşturabilir, gruplar oluşturabilir, dosyalar ve etiketler oluşturarak maillerimizi daha düzenli bir şekilde arşivleyebiliriz.

Mail Pilot 2 iCloud, Yahoo!, Outlook, AOL ve diğer mail hesaplarıyla uyum içerisinde çalışıyor. Herhangi bir problemle karşılaşmadığımız kullanım sürecinde uygulama gayet iyi performans sergiledi. Eğer kapsamlı ve pratik bir email istemcisi arıyorsanız Mail Pilot 2 beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR