Messages!

Messages!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz indirebileceğiniz bu uygulama ile Twitter üzerinden gerçekleştirdiğiniz mesajlaşma faaliyetlerini tek bir uygulamadan yönetebilirsiniz.

Messages! Isimli bu ücretsiz uygulamayı hem iPad hem de iPhone'lar üzerinde kullanabilirsiniz.

Uygulama her ne kadar basit bir yapıya sahip olsa da çoğu kullanıcıyı memnun edecek türden bir işleve sahip. Uygulamayı kullanarak Twitter üzerinden gerçekleştirdiğiniz mesajlaşmaları zahmetsizce takip edebilirsiniz. Tüm mesajlaştığınız kişiler tek bir sayfada toplanacağı için gönderdiğiniz ve aldığınız mesajlara kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz.

Temiz ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan Messages! uygulamasını kullanabilmek için tek yapmanız gereken şey uygulamaya Twitter hesabınızla giriş yapmak. Daha sonra listenizde yer alan tüm kişiler ve mesajlaşma faaliyetleriniz ana pencerede sıralanacak. Buradan mesaj atmak istediğiniz kullanıcıya tıklayarak mesajlarınızı gönderebilir ve alınan mesajlara göz atabilirsiniz.

Siz de popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter'ı aktif bir şekilde kullanıyor ve mesajlaşmalarınızı düzenli bir şekilde takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Messages! isimli bu uygulmayı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR