Microsoft Translator 1.0 (ios)

Microsoft Translator

1.0
Microsoft Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft Translator ücretsiz bir Microsoft çeviri uygulamasıdır

Microsoft Translator yabancı dil çevirisi ve tercümesi konusunda oldukça kullanışlı bir çözüm olabilen bir çeviri uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir tercüme aracı olan Microsoft Translator hem kelimeleri hem de kelime gruplarını ve cümleleri farklı dillere çevirebiliyor. Uygulamanın yazılı çeviri ve sesli çeviri özelliklerinden yararlanabilmeniz mümkün. Appe Watch akıllı saatlerinizde de kullanılabilen uygulama saniyeler içerisinde çeviri işlemini gerçekleştirebiliyor. Uygulamanın çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyması yurt dışı seyahatlerinizde biraz problem yaratabilir.

Microsoft Translator'un sesli çeviri özelliği belli dillerdeki konuşmaları algılayarak bu konuşmaları aralarında Türkçe'nin de olduğu farklı dillere çeviriyor. Bazı dillerde çevrilen konuşmalar sesli olarak da telaffuz edilebilmekte. Microsoft Translator'un sesli çeviride algılayabildiği diller şunlar:

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, Fince, Norveççe, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, İsveççe

Uygulamanın yazılı çeviri özelliğinde ise Türkçe'den farklı dillere ve farklı dillerden Türkçe'ye çeviri yapabiliyoruz. Uygulamanın yazılı çeviride desteklediği diller de şunlar:

Arapça, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonyaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Haiti dili, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Letonyaca, Malezyaca, Malta dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Taylandca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Galler dili, Yukatan Maya dili

YORUMLAR