Multi Timer

Multi Timer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multi Timer, farklı görev ve işleriniz için ister bir tane isterseniz çoklu zamanlayıcı oluşturmanızı sağlayan yararlı bir iOS geri sayım uygulaması.

Multi Timer, kısa süre sonra ya da akşam eve gittiğinizde yapmanız gereken her şey için farklı zamanlayıcılar atayarak unutmamanızı sağlayan yararlı bir iOS uygulaması.

Ücretli olan uygulama ihtriyacı olduğunu düşünen kullanıcılar tarafından satın alınarak kullanılabilecek ucuzlukta. Son derece sade ve sevimli bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk çekmiyorsunuz.

Bir veya birden çok geri sayımı aynı anda çalıştırabildiğiniz uygulama üzerinde, 1 saat sonra yapmanız gereken toplantı, akşam iş çıkışı, spor zamanı, yemek vakti ve diğer tüm işleriniz için zamanlayıcı oluşturmanız mümkün.

Bir kaç saniye içerisinde açabildiğiniz zamanlayıcıların her birine özel isim ve ikon seçiyorsunuz. Böylece uygulama anasayfası üzerinde hangi işinizi yapmanız için ne kadar süre kaldığını görebiliyorsunuz.

Basit ya da profesyonel işler için kullanabileceğiniz uygulama sayesinde yapacaklarınızı hiç bir zaman unutmuyorsunuz. Zaten uygulamanın en çok öne çıkan özelliğe de bu yönü.

Sınırsız sayıda geri sayım açabileceğiniz uygulama üzerinde aynı anda birden fazla zamanlayıcı çalışabiliyor. Zamanlayıcılar bittiğinde sizi bildirim ile uyaran Multi Timer, bitmek üzere olan fakat uzatmanız gereken zamanlayıcıları da ayarlama imkanı sunuyor.

YORUMLAR