Papara 2.0.10 (ios)
Papara
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    229

  • Üretici

    PAPARA

Papara uygulamasıyla hızlı ve güvenli alışveriş yapabilir, günün her saatinde para gönderebilirsiniz.

Papara uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızda hızlı ve güvenli alışverişin yanında, diğer tüm para işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dijital cüzdan uygulaması olarak bilinen Papara, aklınıza gelebilecek her türlü para işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Banka ve kredi kartlarınızı hesabınıza tanımlayarak, ATM’lerden ya da anlaşmalı noktalardan hesabınıza para yükleyerek kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan internet alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilme keyfini sizlere sunan uygulamada, gün ve saat fark etmeden dilediğiniz anda para gönderebiliyor ya da para isteyebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızdan borç isteme özelliği de sunan Papara uygulaması, sadece bireysel kullanıcılar için değil herhangi bir işle uğraşanlar için de faydalı bir araç diyebilirim. Papara ile ödeme kabul ederek, ödemelerinizi anında hesabınızda görebileceğiniz uygulamada fatura ödemelerinizi de kolayca yapabilirsiniz. Eğer siz de çeşitli para işlemlerinizde hız kazanmak istiyorsanız, Papara uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR