Passible: Password Manager 1.11 (ios)

Passible: Password Manager

Passible: Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passible: Password Manager iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı ve güvenilir bir şifre yönetim uygulamasıdır.

Passible: Password Manager iOS cihazlarınızı güvende tutmak için kullanabileceğiniz bir şifreleme uygulamasıdır. AES-256 şifreleme algoritmasından faydalanan Passible sayesinde kredi kartı şifrelerinizi, kişisel bilgilerinizi ve önemli notlarınızı tek bir yerde güvenle saklayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi artık dijital servislerin sayısı bir hayli yükseldi ve kullanıcıların hatırlaması gereken şifrelerin sayısı da aynı ölçüde fazlalaştı. Hal böyle olunca tüm şifreleri hatırlamak zor oluyor. Bu bilgileri herhangi bir kağıda yazmak da pek güvenli bir yöntem değil. Bu yüzden güvenilir ve risksiz bir güvenlik uygulaması kullanmanın önemi öne çıkıyor. Passible tamamen bu düşünce ile geliştirilmiş bir seçenek.

Kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken uygulama kullanıcılara maksimum güvenlik sunan özelliklere sahip. Örneğin size güvenli şifre tavsiyelerinde bulunuyor ve bu sayede güvenliğinizi daima üst seviyede tutuyor. Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de dahili tarayıcıya sahip olması. Bu tarayıcıyı kullanarak yaptığınız aramalar tamamen gizli ve güvenli bir şekilde tutuluyor.

Güvenlik sizin için önemliyse ve mobil cihazınızda çok fazla kişisel bilgi saklıyorsanız Passible’ı deneyebilirsiniz.