Password for WhatsApp Messages 1.62.19 (ios)

Password for WhatsApp Messages

Password for WhatsApp Messages
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Password for WhatsApp Messages, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerindeki mesajlarımızı güvende tutmak üzere tasarlandı.

Password for WhatsApp Messages, WhatsApp kullanıcılarının gizliliğini sağlamak üzere tasarlanmış bir WhatsApp mesajlarını şifreleme uygulaması.

Bildiğiniz gibi WhatsApp en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Haliyle bu kadar çok kullanılan bir uygulamanın da güvenlik açıkları olabiliyor. Makul bir ücret karşılığında alabilecğeimiz bu uygulama, WhatsApp güvenliğimizi artırıyor ve potansiyel güvenlik sorunlarının öne geçiyor.

Uygulama temel olarak WhatsApp'a giriş yaparken karşımıza bir kilit ekranı getiriyor. Şifreyi bilmeyenler mesajlara ve medya dosyalarına erişim sağlayamıyor. Buna ek olarak tüm sohbet geçmişimizi ve fotoğraflarımızı da email adresimize kopyalıyor. Bu sayede herhangi bir silinme durumunda sohbetlerimizin bir kopyası elimizde bulunuyor.

Basit kullanımıyla beğenimizi kazanan Password for WhatsApp Messages, sık sık WhatsApp üzerinden mesajlaşan ve tüm mesajlarını uygulama üzerinde tutan kullanıcıların işine yarayacak bir seçenek.

YORUMLAR