Password Manager

Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Password Manager ile şifrelerinizi depolamak çok daha kolay hale geliyor.

Password Manager uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz şifre depolama uygulamalarından bir tanesi ve kişisel gizliliğinizi korurken bir yandan da farklı web servislerine çaba sarfetmeden giriş yapabilmenizi sağlıyor. Pek çok kullanıcı giriş bilgilerini aklında tutmaya çalışır ancak web hizmetlerinin giderek artması bu şifrelerin akılda tutulmasını da giderek daha zor hale getiriyor.

Aynı zamanda, bu tip önemli bilgileri gerçek kağıtlar üzerine yazmak veya mobil cihazda kayıtlı tutmak onları tehlikeye attığı için önerilmiyor. Dolayısıyla, cihazınızda şifre ve giriş bilgilerinizi diğer gözlerden uzak ve güvenli bir şekilde tutabilmek için bir kasa uygulaması gerekli olabiliyor.

Password Manager uygulaması otomatik olarak hem diğer servislere giriş yapmayı sağlıyor hem de notlar, kart bilgileri gibi bilgilerin tutulmasına da yardımcı oluyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • 256-bit AES şifreleme ile koruma
  • Daha fazla güvenlik için dizin ve şifre kilidi
  • Farklı bilgiler için şablonlar
  • Kategoriler ve alt kategoriler
  • Arama yetenekleri
  • İletişim bilgisi depolama

Uygulamanın sızma raporu, sosyal ağ paylaşımları butonu ve kendini yok etme gibi acil durumlarda işe yarayabilecek ek özellikleri de mevcut. Mobil cihazlarınızda kullanmayı tercih edebileceğiniz kaliteli şifre depolama uygulamalarından birisi olduğuna inanıyorum.