PreInsta

PreInsta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PreInsta, iOS işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz ve size Instagram'a koyacağınız fotoğraf konusunda yardım eden bir uygulamadır.

PreIsta, oylama yoluyla en iyi fotoğrafı belirleyebildiğiniz bir uygulamadır.

Aktif olarak Instagram kullanan ve burada takipçi sayısını arttırmak isteyen ya da güzel görünmek için vargücüyle çalışanlar için en iyi fotoğrafı seçmek her zaman meşakkatli bir süreçtir. Çekilmiş olan 50 pozdan hangisinin en iyisi olduğuna karar vermek her zaman kolay olmasa da illa ki birini de seçmeniz gerekmektedir. Bunun için ortaya atılmış olan PreInsta uygulaması da sizin için bu seçimi başkalarının yapması için tasarlanmış.

PreInsta'ya girdiğinizde karşınızda neredeyse Instagram benzeri bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Özellikle profil kısmınız direkt olarak Instagram'dan alınmış; ancak uygulamanın amacı bu olduğu için oldukça da düzel olmuş. Size Instagram hissi yaşatan ama Instagram olmayan bu uygulamada, gerçek Instagram profilinize yüklemek istediğini fotoğrafları yüklüyor ve diğer insanlardan hangisinin daha iyi olduğuna yönelik beğeniler ve yorumlar bekliyorsunuz. Aldığınız bu tepkilere göre de fotoğrafı seçiyorsunuz.