Quicklytics - Google Analytics App

Quicklytics - Google Analytics App
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quicklytics uygulaması iOS cihazınız üzerinden web siteniz için Google Analytics verilerini kontrol etmenizi sağlayan en kolay ve kullanışlı yöntem.

Bir web siteniz var ve sitenizin hit istatistiklerini Google Analytics üzerinden takip ediyorsanız, bu takibi artık iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarınız üzerinden Quicklytics uygulaması üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Uygulama Google Analytics servisinin tüm özelliklerini size aktardığı için gerçek zamanlı ve anlık takipleri de yapabiliyorsunuz. Bu işlemi ise kesintisiz ve web uygulaması ile tam tamına aynı veriler ile gerçekleştiriyorsunuz. Yani herhangi bir eksiklik söz konusu olmuyor.

Quicklytics uygulaması ile sitede şu an kaç kişi var, şu ana kadar kaç kişi girmiş, kaç sayfa gezilmiş, kaç dakika geçirilmiş, ziyaretçi hangi kaynaklardan gelmiş ve hangi tarayıcıyı kullanıyor gibi soruların cevabına Google Analytics verileri sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Bu verileri uygulamanın kendi geliştirdiği grafik tabanlı sunum sistemi ile de görmeniz mümkün. Bunun dışında uygulama ile eğer siteniz üzerinden e-ticaret yapıyorsanız, giriş-çıkış, ürün performansları ve toplam geliri takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR