Secure Filebox

Secure Filebox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secure Filebox, iOS cihazlarımız üzerindeki dosyalarımızı güvende tutmak için kullanabileceğimiz bir uygulama.

Secure Filebox, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir güvenlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. AE256 algoritmasından faydalanan Secure Filebox sayesinde tüm dosyalarımızı güvenle saklama şansına sahip oluyoruz.

Uygulama marketlerde pek çok kilit uygulaması mevcut. Fakat bu uygulamaların pek çoğu basit şifrelerle kilitleme işlemini gerçekleştiriyor. Secure Filebox ise gelişmiş şifreleme algoritmaları kullanarak güvenliği üst seviyeye taşıyor.

Secure Filebox'ta fotoğraflarımızı görsel açıdan zenginleştirmek amacıyla kullanabileceğimiz bir editör de bulunuyor. Bu editör sayesinde fotoğraflarımıza filtreler ekleme şansına sahip oluyoruz. Açıkçası bu özelliği bu tarz bir uygulamada bulmayı beklemiyorduk. Nasıl olsa fotoğraflarımızı da bu uygulama içerisinde saklayacağımızı düşünen yapımcılar editör koymayı da ihmal etmemişler ve ortaya gayet tatminkar bir uygulama çıkartmışlar.

Dünya çapında 100.000 aktif kullanıcıya sahip olan Secure Filebox fotoğraflarını, dokümanlarını, ses kayıtlarını ve videolarını üçüncü şahısların erişiminden korumak isteyen tüm kullanıcıların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR