Secure Photo+Video Free

Secure Photo+Video Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secure Photo+Video Free ile iPhone ve iPad cihazlarınızdaki fotoğraf ve videoları kolayca koruyabilirsiniz.

Mobil cihazlarda bulunan fotoğraf galerileri ve videolar genellikle başkaları tarafından ele geçirilme riski altındadır ve bu nedenle kullanıcıların kilit ekranındaki PIN kodu uygulamaları gibi uygulamalarla cihazlarını korumaları oldukça normal. Fakat her zaman kilit ekranı aktif olmayabiliyor ve kilit ekranınız henüz aktif değilken cihazınızın başka ellere geçmesi durumunda büyük sıkıntılar yaşamanız mümkün. Secure Photo+Video Free uygulaması, galerinizi orijinal güvenlik mekanizmalarına göre çok daha iyi koruyabilen uygulamalardan bir tanesi.

Uygulama iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ve ücretsiz olarak ufak kısıtlamalarla kullanılabiliyor. Ayrıca uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde bu ufak sınırlamalardan da sonsuza dek kurtulabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ancak güvenli olduğu için kişisel verilerinize kimse erişemeyecektir.

Temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Uzun şifre desteği
  • Kolay kullanılır yapı
  • Albüm organizasyonu
  • Taşıma ve kopyalama desteği
  • Paylaşma seçenekleri

Uygulamanın ücretsiz versiyonu 2 albüm ve her albümde 12 fotoğraf desteği sunuyor fakat tam sürümü satın alarak bunu sınırsız hale getirebilirsiniz. Eğer başkalarının kişisel fotoğraf ve videolarınıza erişmesinden korkuyorsanız göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR