SEO Search Ranking

SEO Search Ranking
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SEO Search Ranking uygulaması ile kendi sitenizin ya da başka sitelerin arama motorlarında hangi kelimede kaçıncı sırada çıktığını öğrenebilirsiniz.

Web sitenizin ya da herhangi bir web sitesinin hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu merak ediyorsanız, iOS cihazınız üzerinde kullanacağınız uygulama SEO Search Ranking. Uygulama üzerinden baktığınız kelimelerin zorluğunu ve nasıl bir çalışma gerektiğini de gösteren bu uygulama, yaptığınız arama sonuçlarını göstermek için sizden CAPTCHA doğrulaması istiyor ve bu şekilde bot olup olmadığınızı kontrol ediyor.

SEO Search Ranking uygulaması size sadece gerekli yolları ve ipuçlarını vermekle kalmayıp sizin adınıza isterseniz anahtar kelime çalışması da yapabiliyor. Ülkelere göre farklı sonuçlarda sunabilen bu uygulama siz etkin olarak açmasanız bile eğer görev vermişseniz çalışma yapmaya ve güncellemeye devam ediyor. Yapılan çalışmaları grafik şeklinde sunabilen uygulama farklı renk tonları ile sizi uyarıyor. Tüm bu yapılan eylemleri ise iTunes yardımı ile yedekleme ve zamanı geldiğinde tekrar geri yüklemede yapabiliyor.

YORUMLAR