SpeedSmart 7.0.2 (ios)

SpeedSmart

SpeedSmart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedSmart uygulaması ile WiFi ve 3G bağlantı hızınızı ölçebilirsiniz.

SpeedSmart, hücresel ve kablosuz bağlantı hızınızı ölçerek test sonucunu hızlı bir şekilde ekranınıza yansıtan ücretsiz bir internet hız ölçme uygulamasıdır. Profesyonel kullanıcılar tarafından test edilmiş olan uygulama test sonuçlarını sosyal ağlarda paylaşma imkanı da sunuyor.

SpeedSmart, dünya genelinde 60’ın üzerinde test sunucusu üzerinden internet hızınızı ölçen kullanımı basit bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile tek dokunuşla 30 saniyeden de kısa bir sürede 3G, 4G, LTE ve WiFi bağlantı hızınızı ölçebilirsiniz. Hattınızın indirme, yükleme ve ping değerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz uygulama test sonuçlarınızı depolayabiliyor. Böylelikle geçmiş test sonuçlarını görebiliyor ve karşılaştırabiliyorsunuz.

130 milyon hız testinin gerçekleştirildiği ve profesyoneller tarafından da kullanılan uygulama test sonucunu ayrıntılı olarak sunuyor. Bağlantı şeklinizi, indirme – yükleme – ping değerlerini, internet servis sağlayıcısını ve test sunucusunu (Testin gerçekleştirildiği sunucu harita üzerinde gösteriliyor.) görebiliyorsunuz.

SpeedSmart, Speedtest uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir hız testi uygulaması.

YORUMLAR