Stacheify - Grow a Mustache 2.3.1 (ios)

Stacheify - Grow a Mustache

Stacheify - Grow a Mustache
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stacheify - Grow a Mustache ile fotoğraflarınıza bıyık ekleyebilirsiniz

Stacheify - Grow a Mustache kullanıcılara fotoğraflara bıyık ekleme konusunda yardımcı olan eğlenceli bir fotomontaj uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Stacheify - Grow a Mustache sayesinde fotoğraflarımıza tek dokunuşla komik bıyıklar ekleyebilirsiniz. Bu işlem için fotoğraf galerinizde kayıtlı olan önceden çektiğiniz fotoğrafları kullanabildiğiniz gibi uygulama içerisinden yeni çekeceğiniz fotoğrafları da kullanabiliyorsunuz.

Stacheify - Grow a Mustache ile oluşturduğunuz bıyıklı fotoğraflar aynı zamanda birer canlı animasyona dönüşüyor. Bu sayede bıyıklarınız olsaydı nasıl görünüyor olacağınızı keşfedebiliyorsunuz. Uygulama fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz bıyıkların daha gerçekçi görünmesini sağlayabilmeniz için size saç renginizi belirleme ve bıyıklarınızı saç renginizle uyumlu halke getirme imkanı sunuyor.

Stacheify - Grow a Mustache'da birçok farklı bıyık modeli kullanıcıların hizmetinde. Uygulama ile oluşturduğunuz bıyıklı resimleri ve animasyonları Facebook, Twitter, YouTube, e-posta ve MMS yoluyla paylaşabilmektesiniz.

YORUMLAR