SUPER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76

  • Üretici

    Erightsoft

SUPER uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan eğlenceli capsler hazırlayabilir ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

SUPER uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin fotoğraflarına eğlenceli yazılar ve efektler eklemek için kullanabilecekleri ve aynı zamanda bir sosyal ağ gibi davranan uygulamalardan bir tanesi. Dolayısıyla elinizdeki görselleri bir nevi capsler haline getirerek dostlarınızla eğlenceli anlar geçirebiliyorsunuz. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması sayesinde sınırsız olarak kullanabilmek ve paylaşımlarınızı yapabilmek de mümkün.

Fotoğrafların üzerine ekleyebildiğiniz yazıların farklı arkaplanlar ve fontlarla eklenebilir olmalarının yanında, çeşitli eşya stickerları ve fotoğraf efektleri de uygulanabilir durumdalar. Dolayısıyla fotoğrafınızla anlatmak istediklerinizi daha iyi bir şekilde sizi takip edenlere aktarabiliyorsunuz.

SUPER'de kendi profiliniz de mevcut ve isteyen kullanıcılar sizi takip edebiliyorlar. Tabii ki siz de başkalarını takip ederek onların paylaşımlarını bildirim olarak görebiliyorsunuz. Sizin paylaşımlarınıza yine fotoğraflar kullanılarak cevaplar yazılabiliyor ve bunun yanında beğenme, yeniden paylaşma gibi klasik sosyal ağ özellikleri de uygulama içerisinde mevcut.

Uygulamanın bildirimler bölümü sayesinde takip ettiğiniz kişilerin sizinle olan etkileşimlerini ve aynı zamanda yaptıkları yeni paylaşımları da hemen görebiliyorsunuz. Yeni ve ilginç bir caps yapma uygulaması arayanların ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin deneyebilecekleri uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR