Sync & Backup & Clean Contacts 1.2 (ios)

Sync & Backup & Clean Contacts

1.2
Sync & Backup & Clean Contacts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sync & Backup & Clean Contacts, iPhone ve iPad kullanıcılarının rehberlerini güvenli ve kolay bir şekilde yedekleyerek her zaman güvende olmasını sağlamaktadır.

Sync & Backup & Clean Contacts, iOS cihaz sahibi kullanıcılarının rehberlerinde kayıtlı olan tüm iletişim bilgilerini pratik ve güvenli bir şekilde yedekleyerek koruma altına almasını sağlayan oldukça yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama ile kullanıcılar Google iletişim bilgilerini iPhone iletişim bilgileri ile senkronize edebilir ve iPhone iletişim bilgilerini Excel veya vCard üzerinde yedekleyebilir. Ayrıca uygulama ile iletişim bilgilerini e-posta yada iTunes bağlantısı ile paylaşabilmek de mümkün.

Sync & Backup & Clean Contacts uygulaması yukarıdaki özellikler dışında farklı cihazlar üzerindeki iletişim bilgilerini de senkronize edebiliyor. Kullanıcılar, iletişim bilgilerini, e-posta adreslerini, sosyal ilişkilerini, iş bilgilerini, doğum günlerini ve anasayfa bilgilerini uygulama üzerinden kolayca senkronize edebilirler. Modern ve sade uygulaması sayesinde kullanıcılara rahat bir kullanım kolaylığı sunan Sync & Backup & Clean Contacts, oldukça yararlı ve ücretsiz iOS uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanarak iOS cihazlarınız üzerinde birden çok defa kaydedilen aynı iletişim bilgilerini bularak silebilirsiniz. İletişim bilgileri dışında aynı e-posta adreslerini de tespit ederek bilgileri birleştirebilirsiniz.

Sizde iOS cihazınız üzerinde iletişim bilgileri ve rehberinizin düzenli olmasını istiyorsanız, Sync & Backup & Clean Contacts uygulamasını ücretsiz olarak indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR