Tabtivi

Tabtivi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tabtivi, televizyonda izlediğiniz programlar için check-in yapabileceğiniz, favori programlarınızı takip edebileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz eğlenceli ve başarılı bir iOS uygulamasıdır.

Tabtivi, televizyonda takip ettiğiniz programları sosyal medya ortamında paylaşabilmeniz, hakkında yorum yapabilmeniz ve ortak zevklere sahip olduğunuz yeni kişilerle tanışabilmeniz için tasarlanmış eğlenceli ve başarılı bir sosyal medya uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanarak televizyonda izlediğiniz programı arkadaşlarınızla paylaşabilir veya izlemek istediğiniz programa karar veremediyseniz arkadaşlarınızın izlediği veya en çok izlenen programlara göz atarak karar verebilirsiniz.

Arkadaş listenizdeki kişilerin hangi programını izlediğini veya o an için en popüler programların hangileri olduğunu görebildiğiniz uygulama sayesinde Televizyon fenomeni olabilirsiniz. Programlara yapılan check-in'ler ile belirlenen reyting oranlarını kullanıcıların belirlediği uygulama ile hem eğlenebilir hemde televizyonda ne var ne yok haberdar olabilirsiniz.

Uygulama ile Yapabilecekleriniz:

 

  • İzlediğiniz TV programlarına Check-in yaparak, programlar hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir, arkadaşlarınızı etiketleyebilir, Facebook ve Twitter arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Favori programlarınızı takip ederek ve daha fazla check-in yaparak uygulama içerisindeki Tablist'te haftanın 1.si yapabilirsiniz.
  • Aynı zevklere sahip olduğunuz kişileri arkadaş olarak ekleyerek tanışabilir ve Hastab'lar yazarak programlar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Ne izleyeceğinize karar veremediğiniz zamanlar için adeta özel olarak tasarlanan ''Keşfet'' butonu ile sınırsız sayıdaki program kategorilerine göz atarak yeni programlar keşfedebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz ve favori programlarınıza daha fazla Check-in yaparak reyting listesinde üst sıralara taşıyabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz programlar hakkında sayfaları üzerinden önerilerde bulunarak diğer kullanıcıların program hakkında fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışma sistemi olarak yer ve mekan bildirimi yaptığımız popüler uygulama Foursquare'e benzerliğiyle dikkat çeken uygulama sayesinde TV'de ne izlediğinizi arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilir ve arkadaşlarınızın da o an ne izlediğini takip edebilirsiniz. Yeni TV programları keşfedebilmenin en eğlenceli yollarından biri olan uygulama ile aynı zamanda arkadaşlarınız ile iletişim halinde olmanız en güzel özelliklerinden birisi. İzlediğiniz programları tablamak, ortak zevke sahip olduğunuz yeni kişiler ile tanışmak ve yeni TV programları keşfetmek için hemen uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR